Merkez: Mebusevleri Mh. , Şerefli Sk., 06570 Çankaya/Ankara - Şube:Batı Sitesi Mh. , Batı Blv No:123, 06370 Yenimahalle/Ankara
Merkez: 215 20 50 - Batıkent: 256 48 48
balidiyaliz@hotmail.com

Kurumsal

Bali Diyaliz Merkezleri

Batıken Bali Diyaliz Merkezi

Bali Diyaliz Merkezleri Başkentin merkezinde, her bölgeye ulaşımı kolay olan Tandoğan – Mebusevleri Merkez ve Batıkent Batı Bulvarı şubesinde hizmet vermektedir.

Diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve değişmeyen güler yüzlü hemşire kadrosuna ile hastalarına hizmet verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Beden,  akıl ve ruh bütünlüğü sağlayan hasta-çalışan birlikteliği ile 2008 yılından buyana güven dolu bir iletişim içerisinde hizmetini sürdürmektedir.

Tandoğan Merkezimiz

Sevgi dolu, vicdanının sesiyle hareket eden ekibimizle,   huzurlu bir ortamda 20+1 adet Fresenius 2008  S marka Hemodiyaliz cihazı ile  tedavi sunulmaktadır. HBV (+) hastalarımız için ayrı cihaz, bölümlerimiz bulunmaktadır.

Diyaliz seanslarında hastalarımıza, diyetisyenimizin hazırlamış olduğu tedavilerini destekleyici  kahvaltı  ikram edilmektedir.

Hastalarımız;  yatak başlarında monteli  televizyonları izleyebilir, kitap,  gazete,  dergi  okuyabilir  veya  note-booklarımız  ile  internette  keyifli zaman geçirebilirler.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K.( S.S.K, T.C.EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR ), anlaşmalı kurum mensuplarına hizmet vermekte olup, hastadan herhangi bir ilave ek ücret alınmamaktadır.


Misyonumuz

Toplumun yaşam standardını yükseltmek için, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde  akademik ve bilimsel gelişmeleri takip etmek , çalışanlarımızın verimliliklerini arttırıcı projelerle huzur içinde çalışmalarını sağlamak, hasta haklarına saygılı, tıbbi etik kurallara uyan, eğitimli, titiz, insana değer veren, nitelikli ve doğru sağlık hizmeti sunan, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olarak hizmet vermektir.


Vizyonumuz

Bilgili, deneyimli dinamik  kadro  ile  sağduyulu, hasta memnuniyetine ve toplumsal
iletişime odaklı,  tıbbi teknolojiye  ayak uyduran  mükemmelliği hedefleyen, kendisiyle
rekabet edebilen  hizmet kuruluşu olmaktır.


Kalite Politikamız

-Temel değerlerimizden ödün vermeden, Uluslararası standartlara uygun ve toplam kalite bilinciyle oluşturulmuş işletim ve yönetimimizi devam ettirmek.

-Hasta odaklı tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışından ayrılmadan daima çalışmak,
-Organizasyon yapımızı ve kapasitemizi sürekli değişen ve gelişen sağlık gereksinimlerine göre düzenlemek,

-Sektörümüzü ve dünyayı yakından izleyerek geliştireceğimiz alanları doğru seçmek,
-Bilgimizi ve iletişim gücümüzü arttıracak her türlü teknolojiden yararlanmak,
-Donanımlı, tecrübeli kadro ile hizmet kalitesini güçlendirmektir.Kurumumuz Hak ve Sorumlulukları

Kurumumuz diyaliz  hizmetlerinde; yasal mevzuat uyumluluğu içerisinde ve hizmet sunumunda hasta ihtiyaç ve beklentilerinin en iyi şekilde cevap verecek şekilde gerçekleştirilmesinden  sorumludur.


Bu amaçla Kurumumuzda;

  • Faaliyetlerimizin ticari, mali ve diğer iç ve dış baskılardan ve etkilerden uzak tutulması,
  • Hasta ve hak sahiplerine ait gizli bilgilerin ve tescilli hakların korunmasının sağlanması, Teşhis tedavi  sonuçlarının muhafaza edilmesi ve ilgili yerlere iletilmesi,
  • Yeterlik, tarafsızlık ilkelerine uyulması,
  • Çalışmalarda güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunulmaması,
  • Sağlık hizmeti sunarken beklenen kalite seviyesinin sağlanması ,
  • Verilecek hizmetin,  kalite standartlarına uygunluk ve uyumluluk   çerçevesinde gerçekleştirilmesi,
  • Hasta bilgilerinin  hasta onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamasıdır.
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by